Jesteś tutaj: Oferta Uzupełnienia reklamowe

Uzupełnienia reklamowe

Wszystkie produkowane i oferowane przez nas kalendarze posiadają wersję z miejscem pod reklamę. Cena wersji z miejscem pod reklamę nie różni się od ceny kalendarza podstawowego.
1. Projekty nadruków prosimy dostarczać w formie elektronicznej w programie Corel Draw do wersji 12.0, czcionki zamienione na krzywe, kolory ustawione w modelu CMYK.
2. Logotyp do wykonania matrycy należy dostarczyć w formie elektronicznej w programie Corel Draw do wersji 12.0. w kolorystyce czarno-białej, czcionki zamienione na krzywe.
3. Istnieje możliwość wykonania WSZELKICH PROJEKTÓW NASZĄ FIRMĘ. Cenę PROJEKTU ORAZ nadruku przy takim zamówieniu naliczamy indywidualnie w zależności od ilości kolorów oraz nakładu.

DODATKI

WKLEJKI Dwu- lub czterostronicowe w dowolnej konfiguracji druku, dowolne rozwiązania projektowe (rozwiązanie dla nakładów od 100 szt.). Druk w dowolnej ilości kolorów Łączą okładkę z blokiem kalendarza. Najczęściej offset 120 g., zadrukowany w dowolnej opcji i rozwiązaniu projektowym.

WSZYWKI Zawierające wielokrotność 16 stron, w dowolnych opcjach druku (rozwiązanie uzasadnione ekonomicznie dla nakładów od 500 szt., wymaga szczegółowego uzgodnienia miejsca wszycia).

OKUCIA i zaokrąglenia narożników Na życzenie istnieje możliwość wykonania okuć narożników kalendarza lub narożników zaokrąglonych.

TŁOCZENIA Wykonujemy tłoczenia logo oraz personalizacje na kalendarzach książkowych, biurkowych lux oraz biuwarach lux.

TASIEMKI FIRMOWE Zachęcamy przy pełnej indywidualizacji kalendarza do skorzystania z możliwości wykonania tasiemek firmowych. W dwóch opcjach szerokości 6-10 mm.

BLOKI INDYWIDUALNE Na Państwa życzenie zaprojektujemy i wydrukujemy indywidualne bloki kalendarzy książkowych, zawierające poddruki lub informacje specjalne występujące na każdej stronie kalendarza. Proponujemy druk 2 lub 4 kolorowy umożliwiający prezentację zdjęć, grafiki lub logo. Dzięki tej opcji powstanie indywidualny i niepowtarzalny kalendarz firmowe.